Citi Hotel Oficjalnym partnerem noclegowym

Bardzo cieszymy się z faktu, że oficjalnym partnerem noclegowym H2O Półmaratonu został Citi Hotel’s Wrocław z grupy CFI Hotels Group. Wszystkich przyjezdnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegów na termin 07-08.07.2018 w atrakcyjnych cenach specjalnie przygotowanych z okazji naszego biegu.

W terminie 07-08.07.2018 powołując się na hasło „H2O 2018” możesz wynająć:

  • pokój 1-osobowy ze śniadaniem – 209 PLN
  • pokój 2-osobowy ze śniadaniami – 269 PLN
  • apartament 2-osobowy ze śniadaniami – 369 PLN

Ponad to City Hotel jest fundatorem jednej z nagród, jakie będzie można zdobyć na biegu – dwuosobowego noclegu w jednym z wybranych hoteli:

  • CITI Hotel’s Wrocław,
  • Boutique Hotel’s Wrocław
  • Boutique Hotel’s Łódź ul Piłsudskiego
  • Boutique Hotel’s Łódź ul Rewolucji
  • Boutique Hotel’s Łódź ul Milionowa
  • Boutique Hotel’s Bytom
  • Boutique Hotel’s Sosnowiec

Rezerwacje mogą być dokonywane poprzez kontakt bezpośredni z Recepcją CITI Hotel’s Wrocław (tel. 603-209-908 lub mailowo citiwroclaw@cfihotels.pl). oraz na www.cfihotels.pl

Citi Hotel’s Wrocław to najnowszy projekt CFI Hotels Group skierowany do Gości poszukujących komfortowych i nowoczesnych lokalizacji na długoterminowe pobyty.

To odpowiedź na rosnące zainteresowanie dużymi i funkcjonalnymi wnętrzami, w których można przyjemnie zrelaksować się po ciężkim dniu. To również świetne miejsce do pracy, dzięki żywej i jednocześnie dopasowanej kolorystyce.

Doskonała lokalizacja – zaledwie kilometr od wrocławskiego Rynku, duże przestronne pokoje w nowoczesnej, designerskiej aranżacji wyposażone w komfortowe łazienki oraz aneks kuchenny czynią Citi Hotel’s idealnym rozwiązaniem dla Gości ceniących sobie wygodę i niezależność.

Wszechobecne grafiki nawiązują do historycznych, wrocławskich miejsc i wydarzeń, zewnętrzne oświetlenie nadaje budynkowi niepowtarzalny i nowoczesny klimat.

Do dyspozycji Gości oddajemy 24 godzinną recepcję. Recepcjoniści wskażą najdogodniejsze trasy dojazdowe do miejsc przeznaczenia, opowiedzą, co aktualnie dzieje się w mieście i gdzie warto się udać w czasie wolnym.

Bogate śniadanie, serwowane w formie bufetu w pomysłowo zaaranżowanej Sali śniadaniowej dostarczy Gościom energii niezbędnej do pracy lub całodziennego zwiedzania miasta.

Goście mogą również korzystać z bezpłatnej, dostępnej 24 godziny na dobę świeżo mielonej kawy i herbaty oraz szybkiego internetowego łącza WiFi.

Stąd również blisko do słynnego wrocławskiego Zoo i Afrykarium, pięknej fontanny, która łączy wrażenia wizualne z słynnymi kompozycjami muzyki klasycznej oraz SkyTower, skąd roztacza się niepowtarzalny widok na panoramę miasta.

Citi Hotel’s – Biznes i Wypoczynek w jednym miejscu! Zapraszamy!