Zmiana terminu biegu

Nowy rok mimo, że pozytywny przyniósł nam spore zaskoczenie i zamieszanie. Niestety ale z przyczyn od nas niezależnych 5 kwietnia we Wrocławiu nie mogą się odbyć imprezy uliczne, w tym nasz ogłoszony już H2O Półmaraton.

Chodzi o zmianę prawa o dniach handlowych – miasto Wrocław podjęło uchwałę, która ma ułatwić dojazd i ruch w czasie dni handlowych. Rozwiązanie to ma szerszy kontekst społeczny i obserwując co się dzieje w dni handlowe we Wrocławiu zrealizowano plan by taki dzień był wolny od wydarzeń blokujących ruch miejski. Rozumiemy to założenie i uwzględniamy je w naszych planach organizacji biegów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza decyzja wprowadzi zamieszanie i potencjalne problemy dla zawodników oraz dla nas organizatorów. Nie wchodząc w szczegóły:

  • Bieg nie może odbyć się 5 kwietnia 2020
  • Nowy termin biegu został ustalony na 19 kwietnia 2020

Mogliśmy tylko przenieść lub odwołać wydarzenie. Zdecydowaliśmy się więc na pierwszy wariant.

Co dalej?

Wiem, że dla wielu osób data biegu była priorytetem biorąc pod uwagę o dalsze wiosenne starty, plany wyjazdów urlopów itd. Dlatego proponujemy następujące rozwiązania:

  • Nowy termin biegu mi odpowiada – nie muszę nic robić, tylko zapamiętać nową datę.
  • Nowy termin biegu z jakiejkolwiek przyczyny mi nie odpowiada – niezwłocznie wykonamy zwrot opłaty startowej, w tym celu niezbędne jest przesłanie do nas numeru konta na zawody@pro-run.pl (przy wpłatach online nie mamy wglądu z jakiego nr konta dana osoba wykonywała wpłatę).

Przepraszam za całe zamieszanie i prosimy o wyrozumiałość. Szykujemy start biegu w nowym terminie.