H2O przeniesiony -COVID19

Najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo. Codziennie otrzymujemy pytania, czy nasz bieg się odbędzie i mimo, że bardzo chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję na dzień dzisiejszy o przeniesieniu 4. H2O Wrocław Fashion Outlet Półmaraton na najbliższy możliwy do realizacji termin. Oficjalnie ogłoszony stan epidemii COVID-19 sprawił, że nasze sportowe wyzwania, trzeba przeorganizować. Dokładny termin nowego startu ogłosimy w osobnym komunikacie.

W związku z powyższą decyzją, informujemy, że wszystkie opłaty startowe zachowują ważność. Z racji wyjątkowej sytuacji i tzw. „siły wyższej” nie będziemy wykonywać zwrotów opłat startowych, jednocześnie postaramy się optymalnie dobrać nowy termin wydarzenia.

Wiemy, że wiele osób czekało, by wystartować w kwietniowym terminie. Jednak wierzymy, że ponownie spotkamy się na starcie, a biegi, jakie tworzymy, będą mogły zachować ciągłość i przetrwać. W tym wyjątkowym czasie prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość. Pozostańmy w kontakcie.