6. Orthos H2O Wrocław Półmaraton

22 września 2024 piękne tereny wodonośne Wrocławia ponownie będą areną sportowej rywalizacji. Szósta edycja Orthos H2O Półmaratonu, nie tylko skupi uwagę na bieganiu, ale także na niesieniu pomocy potrzebującym. Dzięki współpracy z naszym głównym partnerem, należącym do Grupy LUXMED Szpitalem Orthos, 50% opłat startowych zostanie przekazanych na cel charytatywny – trafią do Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. Liczymy na Waszą obecność. Niech biegowe kilometry czynią dobro!

Bieganie z sercem

Szpital Orthos – grupa LUXMED, ponownie wspiera bieg poprzez przekazanie połowy z opłat startowych na cel charytatywny. Każdy uczestnik, stawiając kroki na trasie półmaratonu, jednocześnie wspiera funkcjonowanie wyjątkowego miejsca na mapie Dolnego Śląska.

Mowa o Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”, które jest domowym hospicjum zapewniającym opiekę dzieciom nieuleczalnie i ciężko chorym. Obecnie hospicjum ma pod opieką ponad 140 pacjentów i ich rodziny z terenu całego województwa. Każdego dnia pracownicy hospicjum oddają mnóstwo czasu, energii, zaangażowania dla potrzebujących. Teraz to my możemy przekazać im wsparcie płynące prosto z naszych biegowych pasji.

Wspólnie dla Dobra

Zeszłoroczne wsparcie okazało się strzałem w dziesiątkę, jednocześnie potrzeby nie maleją dlatego postanowiliśmy ponownie zebrać środki dla Formuły Dobra. Chcemy pokazać, że idea „sport to zdrowie” znaczy bardzo wiele. Sami dbamy o swoją kondycję trenując i stając na starcie biegu, ale też pomagamy tym, którzy o zdrowie i godne życie maluchów oraz ich rodzin walczą każdego dnia!

Naszym celem jest nie tylko przekroczenie mety, ale także przekroczenie oczekiwań w zakresie pomocy i wsparcia naszego beneficjenta. Wierzymy, że kwota, która wpłynie na konto hospicjum uczyni wiele dobrego. Biegniemy nie tylko na tzw. „życiówki”, ale też na rekord pomocy! – mówi Krzysztof Kotela, Prezes Zarządu Szpitala Wielospecjalistycznego Orthos.

Dołącz do Nas!

Zachęcamy wszystkich entuzjastów biegania, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, do wzięcia udziału w szóstej edycji Orthos H2O Półmaratonu. Czekamy na Wasze zgłoszenia na naszej stronie internetowej www.h2opolmaraton.pro-run.pl. Przed nami wspólny bieg pełen emocji, sportowej rywalizacji i czynienia dobra dla innych.

 

Kontakt dla Mediów i sponsorów:

Jacek Urbanowicz

Stowarzyszenie Pro-Run

biuro@pro-run.pl

tel. 507043081